33028, м. Рівне, вул. Замкова, 29

Шлюб за добу

 РЕЄСТРАЦІЯ ШЛЮБУ ЗА ОДНУ ДОБУ

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 502-р "Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу" (із змінами), у містах Рівне, Дубно та Сарни запроваджено державну реєстрацію шлюбу у скорочені строки. Учасниками такого проекту є:

Рівненський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Рівненській області;

Дубенський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Рівненській області;

Сарненський районний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Рівненській області.

 

Інформація про організаторів державної реєстрації шлюбу:

 м. Рівне - комунальний заклад «Міський будинок культури» Рівненської міської ради, адреса 33028, м. Рівне, вул. Соборна, 3Д,  код ЄДРПОУ – 22556318;

м. Дубно - комунальний заклад «Державний історико-культурний заповідник м. Дубно» м. Дубно, вул. Замкова,7а, код ЄДРПОУ – 21089043.

м. Сарни - комунальне підприємство готель «Случ» Сарненської міської ради, вул. Соборна, 1, код ЄДРПОУ – 21094229.

 

Місце проведення державної реєстрації шлюбу:

м. Рівне вул. Соборна,3,Д - «Міський будинок культури»;

м. Дубно вул. Замкова,7а - «Державний історико-культурний заповідник м. Дубно»;

м. Сарни вул. Соборна, 1 – комунальне підприємство готель «Случ» Сарненської міської ради.

 

Контактні телефони для запису на реєстрацію та консультацій

м. Рівне  0967458292, 0661713456

м. Дубно 03656-42100, 49551, 42401, 0965752552

м. Сарни 03655-35156, 0664463629

 

Особам, які бажають зареєструвати шлюб у скорочені строки, необхідно укласти договір про надання послуги з організації проведення державної реєстрації шлюбу, подавши наступні документи:

1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства (іноземець, особа без громадянства, додає документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України).

2. У разі якщо особи, які бажають зареєструвати шлюб, або один з них раніше перебували у шлюбі, –документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним, тощо).

Не пред'являються оригінали документів, що підтверджують припинення попереднього шлюбу, якщо відповідні актові записи цивільного стану, про які повідомлено у договорі, складені органами державної реєстрації актів цивільного стану України.

3. Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими в установленому порядку.

4. Документи про сплату державного мита та про сплату платних послуг, що надаються відділом державної реєстрації актів цивільного стану.

Державна реєстрація шлюбу проводиться у строк, визначений заявниками, у тому числі в день подання відповідної заявки. Для цього вони мають: прибути у визначені договором місце, дату та час проведення державної реєстрації шлюбу; надати вище вказані документи уповноваженому працівнику відділу державної реєстрації актів цивільного стану; ознайомитись із даними, унесеними до заяви про державну реєстрацію шлюбу та до актового запису про шлюб, і засвідчити їх власними підписами у відповідних графах заяви та актового запису.